Bardzo dobra promocja. Bonus 55 zł za założenie lokaty już od 1000 zł. Do wygrania iPhone 6

Oferta już nieaktualna. Jeśli promocja zostanie przywrócona, to niezwłocznie zaktualizuję informację

W promocji Comperii i Meritum Banku, nowi Klienci  Meritum Banku (lub obecni Klienci nie posiadający ROR’u) mogą otrzymać 55 zł za założenie Prostego Konta Osobistego wraz z lokatą Lokatą na 5%. Od razu uspokajam, że to nie żaden haczyk. Konto jest zupełnie darmowe, a szczegółowo opisałem je tu Proste Konto OsobisteDodam, że do konta można uruchomić bezpłatną funkcję e-kantor, a wszystko można załatwić przez internet, bez wizyty kuriera. Po otrzymaniu bonusa, konto wedle życzenia można zamknąć również przez internet.

Aby otrzymać bonus 55zł, należ saldo minimum 1000 zł utrzymać na Lokacie lub Prostym Koncie Osobistym do 03.12.2014.

Z promocji można skorzystać na stronie banku. Klikając w poniższy baner reklamowy.

 

Prosty opis, jak założyć lokatę, możecie usłyszeć od tej uroczej Pani.

 

Po dokonaniu transakcji aplikacją mobilną mamy już 60 zł zysku!

Aby skorzystać z promocji, kliknij: Zgarnij 55zł + 5zł w promocji Lokata 5% w Meritum Banknu

Zastanawiacie się co zyskuje na tym bank? Otóż moje wytłumaczenie jest takie, a przynajmniej jeden z czynników stojących za takimi krokami. Zapowiadane są lada moment obniżki stóp procentowych, więc banki starają się jeszcze pozyskać Klientów oraz ich kapitał rozdając przy tym tablety, telefony, czy gotówkę. Organizatorem promocji jest Comperia, a decydując sie na udział w niej, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych w celach marketingowych przez organizatora.

Poniżej kopia z regulaminu promocji.

§3 Zasady udziału w Promocji

1. Udział w Promocji odbywa się w sposób następujący:

  1. Uczestnik w okresie trwania Promocji rejestruje się w Promocji, podając następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu kontaktowego oraz składa za pośrednictwem strony internetowej https://www.comperiabonus.pl/ prawidłowo wypełniony wniosek internetowy o założenie Prostego Konta Osobistego („Wniosek”). Za prawidłowo wypełniony Wniosek uważa się Wniosek, który został wypełniony kompletnie danymi osobowymi Uczestnika.
  2. Następnie Meritum Bank weryfikuje Wniosek i po jego akceptacji może zawrzeć z Uczestnikiem umowę o założenie Prostego Konta Osobistego.
  3. Po zawarciu umowy, Uczestnik otwiera w Meritum Banku Lokatę Start za pośrednictwem bankowości internetowej lub aplikacji Meritum Bank Mobilny.
  4. Uczestnik do dnia 3 grudnia 2014 r. utrzymuje w Banku saldo na dowolnym rachunku bankowym (Proste Konto Osobiste, Lokaty Start lub inny rachunek bankowy) w wysokości minimum 1000 zł (słownie: jeden tysiąc złotych).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: