Najłatwiej zarobione 200zł

200zl200 zł można zarobić, korzystając z promocji banku Citi Handlowy. Jest to obecnie najlepsza i najprostsza promocja, która cieszy się popularnością wśród osób, korzystających z bonusów bankowych. Jedyna, która bez wkładu własnego pozwala na zarobienie 200zł.

 

Gwarantowana kwota do otrzymania to 200zł przy nakładzie czasu około 25 minut. 

 

Co zrobić, żeby otrzymać 200 zł?

1. Wystarczy założyć kartę kredytową w Banku Citi Handlowy poprzez wniosek internetowy (inne źródła (np. oddział banku) nie biorą udziały w promocji, sprawia to też, że pierwszy rok używania karty jest bezpłatny).

2. Jak już otrzymasz kartę, wystarczy dokonać co najmniej 3 płatności bezgotówkowych na łączną kwotę minimum 300 zł w przeciągu 3 pierwszych miesięcy od podpisania umowy o kartę. Idealne, żeby np. kupić komuś prezent. Zakupy przez internet także są wliczane i mogą to być sklepy zagraniczne, a płatność również w obcej walucie.

3. Po otrzymaniu premii, można zamknąć kartę dzwoniąc na infolinię. To wszystko! Pierwszy rok używania karty jest bezpłatny. Karta Citibanku upoważnia do bardzo wielu atrakcyjnych zniżek (o czym poniżej), więc warto rozważyć jej pozostawienie.

W rezultacie, dokonujesz zakupów na 300zł (np. w sklepach, na stacjach benzynowych itp.), a faktycznie płacisz 100zł co daje rabat 67%

Bank we własnym zakresie potwierdza Twoje zatrudnienie i dochody (chociaż, podobno nie zawsze). Ty wypełniasz tylko wniosek, co potrwa około 10 minut.

 

Żeby otrzymać premię należy wypełnić wniosek korzystając z tego linku: Wniosek o kartę Citibank z premią

Pamiętaj, żeby przed przejściem na stronę wyłączyć ad-block, jeśli masz włączonego (blokada reklam – przeważnie w mozilla firefox)

Jeśli chcesz, żeby pracownik banku do Ciebie oddzwonił i wypełnił wniosek za Ciebie, to wyślij formularz kontaktowy klikając w ten link: Formularz kontaktowy o kartę Citibank z premią 

Karty, które biorą udział w promocji – premia 200zł dostępne są w systemie Visa lub MasterCard, te karty to: Silver (najniższe wymagania, aby uzyskać tą kartę), Gold, Platinium.

karty citi z premia

(klinknij aby zobaczyć stronę)

Dodatkowe korzyści

Posiadacz karty banku Citi Handlowy jest uprawniony do szerokiej gamy zniżek w tym od 5 do 50% na rezerwację hoteli przez HRS Hotele. Szczegółowo opisuję to tu: Planujesz wyjazd? Sprawdź jak płacić mniej za hotele nawet o 50%

Ponadto zniżki od 4 do 12% na AC/OC, 10% w pralni 5aSec, od 5% do 10% w InterCars, do 37% w Dominnium, 10% w SWISS i wiele innych.

 

Jakie warunki trzeba spełnić by otrzymać kartę?

Podstawowe wymagania:

Wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce,

Dla osób prowadzących działalność gospodarczą – wiek min. 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

Premia zostanie wypłacona osobom, które nie były posiadaczami głównej karty kredytowej w banku Citi Handlowy od 1 stycznia 2012 roku.

Kiedy otrzymasz premię?

Po zaksięgowaniu na rachunku karty trzech transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 300 zł, bank przesyła na rachunek karty 200 zł. Zazwyczaj odbywa się to w przeciągu miesiąca. Tobie pozostaje do spłaty 100 zł. Gdyż jest to karta kredytowa, to w trakcie płatności wykorzystywany jest wyłącznie limit karty, który następnie należy uzupełnić przelewem bankowym lub wpłatą w oddziale.

 

Jak spłacić limit karty?

Po otrzymaniu karty, należy ją zarejestrować na stronie internetowej Citibanku, klikając ZAREJESTRUJ oraz wpisując numer karty. Tym samym uzyskasz dostęp do systemu internetowego, gdzie będzie wgląd do szczegółowych danych karty, łącznie z numerem konta do spłaty, będzie też podany termin, do kiedy należy spłacić wykorzystany limin, aby nie ponosić odsetek (jest to do 54 dni nieoprocentowanego kredytu).

wyciąg do karty

Czy są opłaty za kartę?

Założenie karty i transakcje bezgotówkowe są bezpłatne.

Utrzymanie karty w pierwszym roku jest również bezpłatne.

Jeśli zdecydujesz się pozostawić sobie kartę i jesteś abonentem Play, to również w następnych latach utrzymanie karty będzie bezpłatne, ale należy przedstawić umowę z Play kurierowi, podczas podpisywania umowy o kartę. Jeśli nie posiadasz abonamentu w Play, opłata to 8 zł miesięcznie w przypadku karty typu Silver (naliczana dopiero po 12 m-cach od założenia karty).

Od 1 stycznia 2015r Citi Handlowy wprowadza opłatę za możliwość korzystania z CitiPhone (infolinia), żeby uniknąć opłaty, wystarczy napisać rezygnację z usługi poprzez zakładkę kontakt w serwisie internetowym banku lub zadzwonić na infolinię.

kontakt z bankiem

Kiedy można zrezygnować z karty?

Z karty można zrezygnować w każdej chwili dzwoniąc na infolinię lub udając się do oddziału.

Kiedy możesz skorzystać z promocji?

Najlepiej już teraz, dlatego, że czas trwania promocji nie został określony, a Bank zastrzega sobie prawo zniesienia promocji w każdej chwili, informując o tym z 7-mio dniowym wyprzedzeniem.

Pełny cennik dostępny jest pod następującym linkiem: Tabela opłat i prowizji

Potwierdziłem u konsultantów na infolinii banku, że wypełniając wniosek lub formularz kontaktowy przez internet, przez pierwszy rok używania karty, nie ponosi się opłaty za kartę.

Regulamin promocji "Premia za Kartę Kredytową Citibank w internecie": Regulamin

Załóż kartę w Citi Handlowy i otrzymaj 200 zł. wypełniając ten wniosek: Wniosek o kartę z premią Citibank

Pamiętaj, żeby przed przejściem na stronę wyłączyć ad-block, jeśli masz włączonego (blokada reklam – przeważnie w mozilla firefox)

Jeśli chcesz aby pracownik banku do Ciebie oddzwonił i wypełnił wniosek za Ciebie, wypełnij ten formularz kontaktowy: Formularz kontaktowy o kartę Citibank z premią

W każdej chwili możesz bezpłatnie zamknąć kartę kredytową, dzwoniąc na infolinię. Należy mieć spłacony wykorzystany limit.

You may also like...

1 Response

  1. Black napisał(a):

    Dzięki za ten wpis. To już wiem za co Wiedźmina kupię 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: